DAŽĀDU SĒKLU MILTI (BEZ GLUTĒNA)

Kviešu dīgstu eļļa

Šobrīd ikviens vēlas ēst veselīgāk un pilnvērtīgāk. Veidojas dažādi virzieni – BIO, veģetārisms, vegānisms, svaigēšana. Uzsvars tiek likts, lai ēdienkarte būtu sabalansēta, un uzturvielas tajā būtu noteiktās proporcijās. Pieaug vēlme apēst pēc iespējas dabīgāku un “tīrāku” pārtiku, tāpēc daudzi meklē atzīmi BIO, citi norādi “bez glutēna”, bet citiem svarīgi, lai būtu daudz proteīna.

Dažādu sēklu (kaņepju, čia, linsēklu vai ķirbju sēklu) milti var kļūt par daļu no Jūsu ēdienkartes, ja ir vēlēšanās ēst to, kas sniedz enerģiju un dažādus papildus labumus: augu izcelsmes olbaltumvielas, šķīstošās un nešķīstošās šķiedrvielas, makroelementus, vitamīnus un Omega 3 taukskābes. Mūsu piedāvātie, Austrijā ražotie, dažādu sēklu milti ir bioloģiskas izcelsmes produkti, dabīgi un bez jebkādām papildus piedevām, tie nesatur glutēnu un ir piemēroti gan vegāniem, gan veģetāriešiem, gan arī svaigēdājiem.

Miltus jau var iegādāties šeit.

BIO ČIA sēklu milti

Čia sēklu milti ir iegūti, smalki samaļot svaigas, daļēji attaukotas BIO čia sēklas. Šie milti satur sevišķi daudz augu izcelsmes proteīnu, šķiedrvielas un Omega 3 taukskābes. Nesatur glutēnu. Tie piešķirs Jūsu receptēm maigu riekstu garšu un aromātu, un kalpos kā efektīva saistviela. Šie milti savienojumā ar ūdeni veido želejveida masu, kas piešķir vēlamo struktūru bezglutēna mīklām. Ja nepieciešams, palieliniet ūdens daudzumu receptēs. Šo uzturvielām bagāto pulveri iesakām pievienot kokteiļiem, putrām, jogurtam, musli.

Produkta sastāvs: BIO čia sēklas, daļēji attaukotas un samaltas.

100 g uzturvērtība:
Enerģētiskā vērtība: 338 kcal jeb 1397 kJ
Tauki 13,1 g, tostarp piesātinātās taukskābes 1,7 g
Ogļhidrāti 4 g, tostarp cukuri 0,9 g
Šķiedrvielas 44,8 g
Olbaltumvielas 28,6 g
Sāls < 0,01 g
Omega 3 taukskābes 7,6 g

BIO KAŅEPJU sēklu milti

Kaņepju sēklu milti ir iegūti, smalki samaļot svaigas, mizotas un daļēji attaukotas BIO kaņepju sēklas. Šie milti satur augu izcelsmes proteīnu, šķiedrvielas, magniju, cinku, dzelzi un Omega 3 taukskābes. Nesatur glutēnu. Tie piešķirs Jūsu ēdieniem un kokteiļiem maigu sēklu garšu un aromātu. Piemēroti mērču un zupu iebiezināšanai, gaļas, zivs un dārzeņu panēšanai. Ja izmantosiet šos miltus maizes, mafinu vai cepumu cepšanai, aizvietojiet ar tiem 10% klasisko graudaugu miltu, pievienojot papildus šķidrumu vai olu, ja nepieciešams. Šo uzturvielām bagāto pulveri iesakām pievienot kokteiļiem, putrām, musli vai jogurtam.

Produkta sastāvs: BIO kaņepju sēklas, nomizotas, daļēji attaukotas un samaltas.

100 g uzturvērtība:
Enerģētiskā vērtība: 340 kcal jeb 1414 kJ
Tauki 11 g, tostarp piesātinātās taukskābes 1,3 g; mononepiesātinātās taukskābes 1,4, g; polinepiesātinātās taukskābes 8,2 g.
Ogļhidrāti 3,7 g, tostarp cukuri 3,4 g
Šķiedrvielas 33,6 g
Olbaltumvielas 39,7 g
Sāls < 0,01 g
Folijskābe 205 µg (103%*)
Magnijs 738 mg (197%*)
Dzelzs 21 mg (149%*)
Cinks 13 mg (131%*)
Omega 3 taukskābes 2 g
* % no uzturvielu atsauces vērtības (% NRV)

BIO ĶIRBJU sēklu milti

Ķirbju sēklu milti ir iegūti, smalki samaļot svaigas, daļēji attaukotas BIO ķirbju sēklas. Šie milti satur augu izcelsmes proteīnu, šķiedrvielas, magniju, cinku un dzelzi. Nesatur glutēnu. Tie piešķirs Jūsu ēdieniem un kokteiļiem maigu sēkliņu aromātu, iesāļu garšu un zaļganu nokrāsu. Ja izmantosiet šos miltus maizes, mafinu vai cepumu cepšanai, aizvietojiet ar tiem 30% klasisko graudaugu miltu, pievienojot papildus šķidrumu vai olu, ja nepieciešams. Piemēroti arī dārzeņu, gaļas vai zivs panēšanai, mērču un zupu iebiezināšanai. Šo uzturvielām bagāto pulveri iesakām pievienot dārzeņu un proteīna kokteiļiem.

Produkta sastāvs: BIO ķirbju sēklas, daļēji attaukotas un samaltas, sāls.

100 g uzturvērtība:
Enerģētiskā vērtība: 390 kcal jeb 1638 kJ
Tauki 11,2 g, tostarp piesātinātās taukskābes 2,1 g
Ogļhidrāti 5,2 g, tostarp cukuri 2,6 g
Šķiedrvielas 12,7 g
Olbaltumvielas 60,7 g
Sāls 4,1 g
Folijskābe 184 µg (92%*)
Magnijs 739 mg (197%*)
Dzelzs 12 mg (85%*)
Cinks 12 mg (123%*)
* % no uzturvielu atsauces vērtības (% NRV)

BIO LINSĒKLU milti

Linsēklu milti ir iegūti, smalki samaļot svaigas, daļēji attaukotas BIO linsēklas. Šie milti satur augu izcelsmes proteīnu, šķiedrvielas, kalciju, magniju, cinku, dzelzi un Omega 3 taukskābes. Nesatur glutēnu. Tie piešķirs Jūsu ēdieniem un kokteiļiem maigu sēklu garšu. Ja izmantosiet šos miltus maizes, mafinu vai cepumu cepšanai, aizvietojiet ar tiem 30% klasisko graudaugu miltu, pievienojot papildus šķidrumu, ja nepieciešams. Šo uzturvielām bagāto pulveri iesakām pievienot kokteiļiem, putrām, musli vai jogurtam.

Produkta sastāvs: BIO linsēklas, daļēji attaukotas un samaltas.

100 g uzturvērtība:
Enerģētiskā vērtība: 403 kcal jeb 1667 kJ
Tauki 21,4 g, tostarp piesātinātās taukskābes 2,6 g; mononepiesātinātās taukskābes 4,4, g; polinepiesātinātās taukskābes 14,4 g.
Ogļhidrāti 3,2 g, tostarp cukuri 1,7 g
Šķiedrvielas 35,6 g
Olbaltumvielas 31,6 g
Sāls 0,22 g
Kalcijs 268 mg (34%*)
Magnijs 350 mg (93%*)
Dzelzs 8 mg (60%*)
Cinks 6 mg (61%*)
Omega 3 taukskābes 11,3 g
* % no uzturvielu atsauces vērtības (% NRV)
   
BIO ČIA sēklu eļļa BIO Avokado eļļa BIO Kokosriekstu eļļa BIO Mandeļu eļļa BIO Sezama sēklu eļļa BIO Eļļa cepšanai BIO Argāna eļļa BIO Ciedru riekstu eļļa BIO Melno ķimeņu eļļa BIO Naktssveces eļļa BIO Valriekstu eļļa BIO Linsēklu eļļa BIO Kaņepju eļļa Kviešu dīgstu eļļa Ķirbju sēklu eļļa Olīveļļa Makadāmija riekstu eļļu Mārdadža eļļa
© SIA „Oil Tree”, visas tiesības paturētas.