Grāmata par melnsēklīti – melno ķimeņu eļļas avotu.

5 procentu atlaide veikalā uzkodu namiņš
Tā nu tas diemžēl ir, ka pēc vasaras nāk rudens, bet pēc rudens – ziema, kas ir lielo un garo slimošanu laiks. Kāds tam sakars ar melnsēklīti jeb melno ķimeni? To lasiet nesen iznākušajā grāmatā „Melnsēklītes jeb melnās ķimenes veselībai”. Grāmatas autore Silvija Luetjohanna stāsta par melno ķimeņu – melnsēklīšu - vispusīgo izmantošanu veselības stiprināšanai.

176 lappusēs plašs brīnumaino melno sēklu apraksts, tai skaitā, plaša zinātniski pamatota informācija par to, kā melno ķimeņu eļļa var palīdzēt atjaunot un saglabāt labu veselību un lielisku pašsajūtu.

Grāmata izdota agādā „Zvaigzne ABC”. Vidējā cena veikalos: 3,49 LVL, bet pērkot www.zvaigzne.lv e-veikalā cena: 3,09 LVL. Grāmatu var nopirkt arī veikalā „Uzkodu Namiņš” Rūjienas ielā 7, Rīgā. Tur arī vienmēr pieejama mūsu melno ķimeņu eļļa. Tāpat mūsu melno ķimeņu eļļu atradīsiet veikalos: RITO, Stockmann, Lāči, Biotēka, Idille, www.dabasdobe.lv u.c. Plašāka informācija par mūsu eļļu tirdzniecības vietām atrodas sadaļā: http://www.ellaskoks.lv/kur_var_nopirkt.html. Vai nu zvaniet un jautājiet: t. 25601297.

Esiet veseli!
   
BIO ČIA sēklu eļļa BIO Avokado eļļa BIO Kokosriekstu eļļa BIO Mandeļu eļļa BIO Sezama sēklu eļļa BIO Eļļa cepšanai BIO Argāna eļļa BIO Ciedru riekstu eļļa BIO Melno ķimeņu eļļa BIO Naktssveces eļļa BIO Valriekstu eļļa BIO Linsēklu eļļa BIO Kaņepju eļļa Kviešu dīgstu eļļa Ķirbju sēklu eļļa Olīveļļa Makadāmija riekstu eļļu Mārdadža eļļa
© SIA „Oil Tree”, visas tiesības paturētas.