Eļļa un Etiķis

Ir redzētas daudzas „laimīgas laulības” pārtikas produktu starpā. Savienība starp eļļu un etiķi ir viena no senākajām, dabiskākajām un harmoniskākajām. Kā jau veiksmīgās attiecībās parasti ir – eļļai un etiķim ir daudz kā kopīga: šie divi pārtikas produkti tiek lietoti uzturā jau pāri par tūkstots gadiem, tiem ir dažādi pielietojuma veidi gan virtuvē, gan skaistumkopšanā, gan medicīnā, un to ir liela daudzveidība. Šo produktu pievilcība cilvēku acīs daudzu gadu simtu laikā nav mazinājusies, un eļļa un etiķis vēl arvien ir vieni no iecienītākajiem kulinārijas produktiem pasaulē.

Vadoties no divu kulinārijas speciālistu Lizas Frenklinas (Liz Frenklin) un Katrīnas Hovkinas (Kathryn Hawkins) ieteikumiem, piedāvājam Jums mūsu eļļu un dažādu etiķu saderības tabulu:

Eļļa Etiķis
Lazdu riekstu eļļa Šampanieša etiķis, baltais balzamiko etiķis, medus etiķis, mango etiķis
Mandeļu eļļa Šampanieša etiķis, baltais balzamiko etiķis, aveņu un melleņu etiķis, vīģu etiķis, šerija etiķis
Olīveļļa, extra virgin Balzamiko etiķis, šerija etiķis, Vincotto etiķis, sarkanvīna etiķis, baltvīna etiķis
Ķirbju sēklu eļļa Balzamiko etiķis, Vincotto etiķis, vīģu etiķis, sarkanvīna etiķis
Sezama sēklu eļļa Rīsu etiķis, šerija etiķis, kokosriekstu etiķis

Šīs savienības derēs gan auksto mērču, gan marināžu, gan majonēžu pagatavošanai, un vasara ir perfekts laiks, kad izgaršot eļļas un etiķa gardo saderību pie dažādiem svaigajiem salātiem, grilētas gaļas, zivs vai dārzeņiem.

Priecīgus līgošanu, un lai labi garšo!

Jūsu EĻĻAS KOKS

P.S. Liela etiķu izvēle ir mūsu sadarbības partneru STOCKMANN un AVOKADO Teika veikalos, bet dažādus eļļas un etiķa servēšanas traukus atradīsiet pie mūsu sadarbības partnera RITO!
   
BIO ČIA sēklu eļļa BIO Avokado eļļa BIO Kokosriekstu eļļa BIO Mandeļu eļļa BIO Sezama sēklu eļļa BIO Eļļa cepšanai BIO Argāna eļļa BIO Ciedru riekstu eļļa BIO Melno ķimeņu eļļa BIO Naktssveces eļļa BIO Valriekstu eļļa BIO Linsēklu eļļa BIO Kaņepju eļļa Kviešu dīgstu eļļa Ķirbju sēklu eļļa Olīveļļa Makadāmija riekstu eļļu Mārdadža eļļa
© SIA „Oil Tree”, visas tiesības paturētas.