Eļļas Koks jaunās ellas

Jaunumi! Jaunumi! Jaunumi! Jau ilgi plānoti un loloti, te nu tie ir klāt! Jaunas eļļas, kas pārsteidz ar savu augstvērtību un spēju palīdzēt organismam tikt galā ar dažādām nebūšanām.

Tagad Eļļas Koks piedāvā:

1) Naktssveces eļļu, kas ir ļoti bagāta ar vērtīgo gamma-linolēnskābi, kas palīdz rūpēties par sievietes hormonālās sistēmas balansu, ādas veselību un skaistumu, locītavu un sirds veselību. Šī eļļa iegūta ar aukstās spiešanas metodi no naktssveces sēklām, kas izaudzētas un ievāktas bioloģiskajā saimniecībā, kur netiek izmantoti pesticīdi, herbicītdi vai citas videi un cilvēka veselībai kaitīgas vielas. Šī eļļa ir maksimāli ekoloģiski tīrs produkts!
Vairāk lasiet: http://www.ellaskoks.lv/naktssveces_ella.html

2) Melno ķimeņu eļļa – jau izsens austrumu tautu cildināts un plaši izmantots līdzeklis pret ļoti plašu saslimšanu spektru. Šī eļļa mūsu klimatiskajos apstākļos sevišķi noderīga klepus un iesnu sezonā, kad tā būs neaizvietojams līdzeklis, lai atvieglotu saaukstēšanās saslimšanu radītos simptomus. Bet tas vēl nav viss – šī interesantā eļļa var palīdzēt arī atgūt enerģiju un dzīvesprieku, uzlabot gremošanas sistēmas darbību, stiprināt vispārējās organisma aizsargspējas un daudz, daudz vēl ko citu. Arī šī eļļa ir tīrs ekoloģisks produkts, jo sēklas iegūtas bioloģiskās lauksaimniecības rezultātā.
Vairāk lasiet: http://www.ellaskoks.lv/melno_kimenu_ella.html

3) Ciedru riekstu eļļa – tas ir vitamīnu, minerālvielu un OMEGA taukskābju dabīgs komplekss. Vienkāršāk ir pateikt, kas šajā eļļā nav… Tajā ir tik daudz vērtīgu vielu, ka atliek tikai sākt lietot to, lai pilnvērtīgi sagatavotos ziemas salam, tumsai un apkārt klīstošo vīrusu atvairīšanai. Tomēr no visa gribētos izcelt tieši OMEGA 3 taukskābes un plašo minerālvielu klāstu, kas tik nepieciešams organisma veselīgais vielmaiņai un imunitātei. Turklāt pētījumi liecina, ka ciedru riekstu eļļa var palīdzēt kuņģa un divpadsmit pirkstu zarnas čūlas ārstēšanā, kā arī gastrīta gadījumā. Arī šī eļļa ir bioloģiskas izcelsmes produkts.
Vairāk lasiet: http://www.ellaskoks.lv/ciedru_riekstu_ella.html

4) Valriekstu eļļa – eļļa, ko iegūst no interesantajiem, smadzeņu formu atgādinošajiem riekstiem, ir vērtīgs uzturvielu avots, kas palīdz gan sirds un asinsvadu sistēmas veselības profilaksē, gan arī ir lielisks OMEGA 3 taukskābju avots. Un, kā jau zināms, OMEGA 3 taukskābes ir tās, kas veicina smadzeņu darbību, sniedz organismam enerģiju, stiprina imunitāti un sirds un asinsvadu sistēmu. Arī valriekstu eļļa ir bioloģiskas izcelsmes produkts – tīrs un veselīgs!
Vairāk lasiet: http://www.ellaskoks.lv/valriekstu_ella.html

5) Zemesriekstu eļļa, atšķirībā no iepriekšminētajām eļļām, ir vairāk delikatese, nekā veselības produkts. Lai gan katra auksti spiesta augu eļļa ir veselīga, tomēr, runājot par zemesriekstu eļļu, gribas uzsvērt šīs eļļas lieliskās garšas īpašības un pielietojumu kulinārijā. Tā ir lieliska alternatīva jebkurai augu eļļai, pie tam tai piemīt patīkama zemesriekstu garša un aromāts. Zemesriekstu eļļa piestāvēs Meksikas, Āfrikas un Austrumu virtuvei. Šo eļļu var droši karsēt, bet tik pat labi arī var izmantot kā alternatīvu citām riekstu eļļām, jo tās riekstainā garša piešķirs patīkamu noti Jūsu iecienītajiem ēdieniem. Tā ir ļoti bagāta ar plašu taukskābju spektru, tāpēc ieteicama gavēņa laikā un veģetāriešiem.
Vairāk lasiet: http://www.ellaskoks.lv/zemesriekstu_ella.html

Jaunās eļļas jau variet iegādāties veikalos „Uzkodu Namiņš”, „Idille”, „Abra”, „Daba Tev”, „Dabas Dobe”, „Dabīgi Produkti”! Veikalu adrese skatiet šeit: http://www.ellaskoks.lv/kur_var_nopirkt.html

Jūsu Eļļas Koks
   
BIO ČIA sēklu eļļa BIO Avokado eļļa BIO Kokosriekstu eļļa BIO Mandeļu eļļa BIO Sezama sēklu eļļa BIO Eļļa cepšanai BIO Argāna eļļa BIO Ciedru riekstu eļļa BIO Melno ķimeņu eļļa BIO Naktssveces eļļa BIO Valriekstu eļļa BIO Linsēklu eļļa BIO Kaņepju eļļa Kviešu dīgstu eļļa Ķirbju sēklu eļļa Olīveļļa Makadāmija riekstu eļļu Mārdadža eļļa
© SIA „Oil Tree”, visas tiesības paturētas.